Ugrás a tartalomra

Újévi Polgármesteri Köszöntő!

2021-et írunk! Magunk mögött hagyva a 2020-as évet új nem várt szavakkal, kifejezésekkel lett gazdagabb szókincsünk. A „covid-19” rányomta bélyegét minden korosztály életére: a gyermekekére , fiatalokra, idősekre, a családokra és a dolgozó emberekre is. S hozzá kell tennem, az önkormányzatunk sem volt ebben a tekintetben  kivétel.

Nem látunk még tisztán :  hogyan is alakul a községünk élete ,pénzügyi gazdasági helyzete . Az elmúlt év következetesen visszafogott és ésszerű gazdálkodásával  ,ha ebben az évben is így  folytatjuk, a remény bizakodóvá tehet mindannyiunkat!

Elnyert pályázataink révén  szebbé tehetjü Balsát és komfortosabbá az itt élők és ide látogatók számára is!

Reméljük e kis közösségben egymást támogatva közös ügyeinkben megelégedéssel élhetjük a hétköznapokat  és azzal az odaadó szeretettel tudjuk fogadni a Balsát kedvelő látogatóinkat,ahogy eddig is tettük!

Kívánom,hogy 2021- legyen a REMÉNY  ÉS BIZAKODÁS éve Balsán! Merjünk hinni abban: hogy mindenki megtalálja számítását! Legyen az helyben lakó vagy betérő vendég Tisza-parti kis falunkba!

Ehhez kívánok jó egészséget és  boldog új esztendőt!
Balsa, 2021. január 6.

Somogyi Szilvia
Balsa Község Polgármestere